Wireless LAN

Search our Site

W obecnych czasach podstawą działania urządzeń jest dobre połączenie wi-fi. Nie chodzi o smartfony, bo one mają internet od operatora. Chodzi o dobre połączenie urządzeń domowych w jedną sieć, razem ze smartfonem. Instalacja jednego routera nie wystarcza, gdy mamy kilka pokoi a w każdym kilka urządzeń potrzebujących połączenia wifi i połączenia z internetem.

Najczęściej użytkownicy instalują jeden router, który dostają często od operatora. Nie ma on takiego zasięgu, żeby działały na nim wszystkie urządzenia takie jak: telewizory, odtwarzacze Blu-Ray, smartfony, media player-y, konsole do gier video XBOX/Plastation/Nintendo oraz sterowniki z zakresu inteligentnego domu.

Obecnie popularne i lepiej działające są punkty dostępowe Wi-Fi wykonane w postaci talerzy, które można przykręcić do sufitu,
w miejscu gdzie znajduje się kabel LAN, bo przez niego można zasilić urządzenie.

Można też zainstalować go podłączając do gniazdka sieciowego 230V na specjalnym uchwycie, będzie działać pobierając sieć
bezprzewodową LAN i rozsyłając w dalsze rejony pomieszczenia, wzmacniając tym samym sygnał bezprzewodowy.Dodatkowo sieć W-LAN będzie lepiej działać dzięki kontrolerowi.

Jeśli jesteś zainteresowany. Zadzwoń 792221801