Czytaj o nas

Search our Site


Kim jesteśmy

Na co dzień pracujemy w branży IT, mamy wykształcenie informatyczne i elektroniczne. Takie też prezentujemy podejście. Wykonujemy instalacje elektryczne, ale nie kładziemy na nie największego nacisku. Ważniejsze są elementy elektroinformatrtyczne, które bez problemu będą działać z niemal każdą instalacją elektryczną. Podobne podejście prezentuje Google sprzedając autonomiczne urządzenia i rozwiązania współpracujące z wieloma producentami teleinformatycznych przełączników.

Zobacz przykład działania Google

Wykonaliśmy wiele modyfikacji mieszkań i domów ułatwiających ludziom życie na co dzień. Na starcie strony internetowej wyświetla się krótki film, można go obejrzeć poniżej:
Wi-Fi

Zauważyliśmy, ze jest popyt na realizacje sieci bezprzewodowych. Potrafimy to robić w dużych mieszkaniach, apartamentach, domach, halach produkcyjnych, magazynowych, pomieszczeniach biurowych itp.

Kontrola rodzicielska - żeby nie było za późno i nie trzeba było robić takich rzeczy ;-)


Jesteśmy rodzicami i spotykamy się z zjawiskiem przesiadywania naszych dzieci przed smartfonami, komputerami PC oraz laptopami. Potrafimy tak zorganizować urządzenia elektroniczne, że będą dostępne tylko w określonych godzinach dla dzieci, tak aby miały czas na naukę i aktywność fizyczną. 

Czytaj więcej